آیا به دنبال بهترین مرکز فروش لیفتراک تویوتا هستید؟ چطور می توان لیفتراک مورد  نیاز را تهیه کرد؟

برای خرید لیفتراک تویوتا توجه به چه فاکتور هایی اهمیت دارد؟ شرکت ایران لیفتراک، علاوه بر فروش لیفتراک تویوتا در زمینه فروش لیفتراک کوماتسو نیز بسیار خبره است.

عوامل زیادی بر طول عمر لیفتراک تأثیر می ‌گذارند، اما قبل از بررسی این موارد، درک چگونگی اندازه‌گیری «دوام» لیفتراک بسیار مهم است.

دوام یک لیفتراک دقیقاً مانند مایل ها در یک ماشین با ساعت اندازه گیری می شود. اگر بخواهید به یک شیفت کاری نگاه کنید که دارای 8 ساعت روز کاری است، باید انتظار داشته باشید که یک لیفتراک در آنجا 2000 ساعت در سال کار کند.

طول عمر متوسط ​​یک لیفتراک 10000 ساعت است. همچنین ذکر این نکته ضروری است که دیدن لیفتراک‌هایی که بیش از 20000 ساعت از برندهای باکیفیت ‌تری مانند تویوتا کار می‌ کنند، معمول است.

فروش لیفتراک تویوتا

خرید لیفتراک تویوتا

به طور متوسط، می توانید انتظار داشته باشید که عمر یک لیفتراک برقی بیشتر از یک موتور احتراق داخلی باشد. به طور متوسط، باتری لیفتراک برقی پنج سال دوام می آورد، اما مزیت اصلی آنها نسبت به موتورهای احتراق داخلی این است که قطعات متحرک بسیار کمتری دارند. قطعات متحرک بیشتر به معنای شکستن چیزهای بیشتری است. در زمان خرید لیفتراک تویوتا لازم است تا به دوام انواع بالابر توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای انتخاب مرکز فروش لیفتراک تویوتا داشته باشید.

عوامل موثر بر دوام لیفتراک

تعمیر و نگهداری: درست مانند یک ماشین، لیفتراک هایی که به طور منظم سرویس می شوند، بسیار بیشتر از لیفتراک هایی که خدماتی ندارند، دوام خواهند آورد.

شرایط: لیفتراک هایی که در محیط های تمیز و خنک هستند عمر بیشتری خواهند داشت. دمای بسیار سرد لیفتراک را به سرعت کند می کند.

نکات مهم

توصیه شده ترین راه برای کارکرد طولانی مدت لیفتراک انجام تعمیر و نگهداری پیشگیرانه است. برای داشتن تجربه ای بدون سردرد با هر برند لیفتراک، باید در نگهداری برنامه ریزی شده یا نگهداری کامل ثبت نام کنید. تکنسین‌ های دارای گواهینامه تویوتا ما برای مشاهده علائم اولیه مشکلات، کاهش احتمال خرابی و حذف احتمال آسیب دیدن قطعات اصلی آموزش دیده ‌اند. پکیج تعمیر و نگهداری به لیفتراک شما اجازه می دهد تا سال ها از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

برای تماس با بهترین مرکز فروش لیفتراک تویوتا با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۸۴۹۴۰۵۵ تماس بگیرید.