فروش لیفتراک کوماتسو

قیمت فروش لیفتراک کوماتسو چقدر است؟

آیا می دانید قیمت فروش لیفتراک کوماتسو چقدر است؟ چه عواملی بر قیمت فروش لیفتراک کوماتسو موثر است؟

در مطالب قبلی شما را با فاکتور های مهم در انتخاب بهترین مرکز فروش لیفتراک کوماتسو آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص قیمت فروش لیفتراک کوماتسو به دست آورید.

لیفتراک کوماتسو توسط شرکت کوماتسو تولید می گردد، شرکتی که در سال 1921 به عنوان تولید کننده ساخت و ساز و معدن در ژاپن شروع به کار کرد. کوماتسو مسئول معرفی اولین بولدوزر مدرن و تراکتور مزرعه به ژاپن بود. این مقاله راهنمای مدل های لیفتراک کوماتسو، ویژگی ها، قیمت های دست دوم و جدید و گزینه های لیزینگ و اجاره است.

فروش لیفتراک کوماتسو

قیمت فروش لیفتراک کوماتسو

احتراق داخلی: لیفتراک های احتراق داخلی کوماتسو به دو صورت بالشتکی یا پنوماتیکی موجود هستند. مدل های کوسن دارای ظرفیت بالابری 4000 تا 6500 پوند هستند. لیفتراک  IC Cushion برای اهداف داخلی استفاده می شود، دید بهتری را ارائه می دهد و برای به حداقل رساندن آلودگی صوتی بی سر و صدا کار می کند. صحبت از آلودگی شد، همه لیفتراک های کوماتسو به فناوری هوای پاک مجهز هستند تا انتشار گازهای خروجی اگزوز را در محل کار به حداقل برسانند.

لیفتراک های پنوماتیک آی سی دارای ظرفیت بالابر از 3000 تا 3500 پوند، 4000 تا 7000 پوند، 8000 تا 11000 پوند، 15400 تا 18000 پوند و 22000 پوند برای بار سنگین هستند. لیفتراک های پنوماتیک آی سی با لیفتراک های بالشتکی متفاوت هستند زیرا برای مقاصد بیرونی استفاده می شوند. آنها همچنین با فناوری هوای پاک و راندمان بی صدا کار می کنند تا بهره وری را در محل کار بهبود بخشند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین مارک برای اجاره لیفتراک و خرید آن چیست ؟

لیفتراک برقی: لیفتراک کوماتسو در مدل های سه چرخ برقی با ظرفیت بالابر 3000 تا 4000 پوندی موجود می باشد. لیفتراک های برقی چهار چرخ می توانند وزنی بین 3000 تا 4000 پوند، 4000 تا 6500 پوند و 7000 تا 12000 پوند را بالا ببرند. در آخر، لیفتراک های برقی تعادلی با ظرفیت بالابر 3000 تا 3500 پوند و 3800 تا 6000 پوند در دسترس هستند.

تمام مدل های الکتریکی به حداکثر رساندن عمر باتری خودرو و ارتقای بیشتر محیط کاری تمیز کمک می کنند. به لطف سیستم های راننده قابل برنامه ریزی و نمایشگرهای دیجیتال چند منظوره، کنترل های برقی راننده تطبیق پذیری بیشتری را در عملکرد خودرو فراهم می کند.

قیمت فروش ایفتراک کوماتسو دست دوم

قیمت لیفتراک های دست دوم کوماتسو از 3500 دلار شروع می شود. این نوع لیفتراک های دست دوم را بیشتر می توانید از فروشنده های معتبر خریداری کنید.

توصیه می شود برای اطمینان از اینکه دستگاه به طور ایمن بازسازی شده و در بهترین شرایط کار قرار دارد، یک لیفتراک بازسازی شده را از طریق یک فروشنده مجاز خریداری کنید.

چه بخواهید یک لیفتراک بخرید یا چند ماشین، ممکن است واجد شرایط یک بسته مالی باشید که به شما امکان می دهد تجهیزات خود را با قیمت مقرون به صرفه در اقساط ماهانه پرداخت کنید.

برای مشاغلی که بودجه کمی دارند، اجاره لیفتراک ممکن است یک گزینه عالی باشد. اجاره یک لیفتراک کوماتسو برای چندین سال، یک کسب و کار را از صرف چندین هزار دلار برای تجهیزات کاملاً جدید که به مرور زمان مستهلک می شوند، نجات می دهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 مرحله در فروش لیفتراک

در عوض، یک کسب و کار می تواند اجاره یک، دو یا سه ساله را انتخاب کند و تجهیزات را با سرعت خود پرداخت کند.

اجاره لیفتراک برای پروژه هایی که فقط چند ماه طول می کشد بهترین هستند. برای یک کسب و کار منطقی نیست که یک لیفتراک برای بیش از چند ماه اجاره کند، زیرا هزینه ها می تواند در هر ماه بیشتر از اجاره طولانی تر باشد.

با استفاده از این سایت می توانید لیفتراک کوماتسو کارکرده یا نو را اجاره کنید یا بخرید امروز می توانید قیمت لیفتراک یا نرخ اجاره را از چندین نمایندگی مجاز لیفتراک دریافت کنید.

برای اطلاع دقیق از قیمت فروش لیفتراک کوماتسو با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۸۴۹۴۰۵۵ تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 16 =