شرکت لیفتراک فیضی با بهترین قیمت آماده ارایه لیفتراک های باکیفیت ژاپنی به شما میباشد و همواره در تلاش برای افزایش کیفیت خدمات خود است. شما در هر روز از هفته میتوانید نسبت به خرید و فروش لیفتراک مورد نظر خود اقدام کنید.

بهترین راهکار برای فروش بهتر لیفتراک

برای فروش لیفتراک شما نیاز به یک سری اطلاعات دارید تا بهتر بتوانید به فروش لیفتراک خود بپردازید برای همین منظور در ادامه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار میدهیم.

  • هنگامی که قصد فروش لیفتراک را دارید بهتر است تا ابتدا آن را تمیز کرده و سرویس های آن را انجام دهید، سپس از قیمت لیفتراک خود اطلاع پیدا کنید. و همچنین یک عکس با کیفیت از آن بگیرید.

قیمت لیفتراک

 

  • می توانید به صورت آنلاین خریدار لیفتراک را پیدا کنید.

برای فروش لیفتراک می توانید به صورت آنلاین وسیله خود را به فروش برسانید. می توانید از مراکز معتبر خرید و فروش لیفتراک مانند مجموعه ما برای فروش لیفتراک خود استفاده کنید. در هر صورت سرچ کردن در اینترنت می تواند مراکز مختلفی را به شما معرفی کند تا بتوانید از خدمات آن ها در ارتباط با خرید لیفتراک و یا فروش آن استفاده کنید.

  • از امکانات فروش موثر استفاده کنید.

استفاده از اینترنت می تواند یکی از بهترین امکانات را برای فروش لیفتراک های دست دوم فراهم کند. بهترین عکس ها و با کیفیت ترین عکس هایی که از لیفتراکتان تهیه کرده اید را در سایت های تبلیغاتی قرار دهید. علاوه بر این ها تاثیر روزنامه و مجلات را دست کم نگیرید. استفاده از آگهی های تبلیغاتی روزنامه ها هنوز هم تاثیر گذار خواهد بود و به شما در فروش لیفتراک کمک خواهد کرد.

برای فروش لیفتراک چه فاکتور هایی را در نظر دارید؟ برای خرید و فروش لیفتراک لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید و بعد از انجام بررسی های لازم فروش و یا خرید لیفتراک را انجام دهید.

در اینجا می خواهیم شما را با مهم ترین انواع لیفتراک آشنا کنیم تا در مورد این نوع بالابر ها اطلاعات کافی را به دست آورید.

لیفتراک در شکل ها و اندازه های مختلفی وجود دارد که هر کدام نقاط ضعف و قوت خود را دارند.

انواع لیفتراک

4 چرخ لیفتراک

رایج ترین لیفتراک در بازار. آنها لیفتراک های جلو به جلو با چنگال های دوتایی در قسمت جلویی هستند و از آنها برای بلند کردن بارهای سنگین استفاده می شود. هر سه نوع سوخت الکتریکی، دیزلی و گازی هستند.

ظرفیت ها از 1.5 25 تن متغیر است و بسته به نوع سوخت با دکل های تا 7 متر معلق است.

3 چرخ متعادل الکترونیکی

دقیقاً مشابه لیفتراکهای ضد تعادل 4 چرخ اما چرخهای عقب برای بهبود قابلیت چرخش در مرکز قاب به هم نزدیک هستند. در درجه اول استفاده می شود که محدودیت های فضا یک فاکتور است، مانند انبارهای باریک. ایده آل برای راهروهای 3.5m 3.5m.

لیفتراک برای دسترسی راحت تر

این ماشین ها برای بلند کردن بارهای تا ارتفاع 13 متر ساخته شده اند و به انبارها می توانند از راه اندازیهای راهرو بسیار زیاد استفاده کنند و در نهایت با فاصله باریک بین راهروها فضای کمتری را صرفه جویی کنند.

با استفاده از میتسوبیشی می توانید یک Stand On و Sit On Reach Truck را انتخاب کنید. ظرفیت Reach Truck از 0.9 تن 3.0 تن متفاوت است که 1.4 تن و 2 تن رایج ترین گزینه است. مانند سایر تجهیزات انبارداری، Reach Trucks فقط در داخل خانه قابل استفاده است و باید روی سطوح صاف و تمیز کار کنید.

فروش لیفتراک

لیفتراک با پالت های قدرتی

یک نسخه برقی از محبوب پالت جک که به عنوان کامیون پمپ نیز شناخته می شود. این ماشین ها به شما کمک می کنند پالت ها یا سایر کالاهای سنگین را به سرعت و به راحتی در یک انبار مانیتور کنید و می توانید تا 100 متر از زمین بلند شوید.

استاکر

استاکر مانند Power Pallet Trucksلیفتراک های قدرتی هستند اما با داشتن یک دکل امکان بالا بردن پالت ها به حداکثر ارتفاع 5.4m آنها همچنین به دلیل سهولت در استفاده و ارزان تر از لیفتراک های معمولی هستند. این محصول برای استفاده در انبارهای کوچکتر بسیار عالی است. دو نوع استاکر بسته به نوع پالت مورد استفاده، "Fork Over" و "Stackdle Stackers" ارائه می شود.

پیکر ها

انتخابگرهای سفارش به جای حرکت دادن پالت های کامل برای "کار های دستی" طراحی شده اند. آنها به پرسنل این امکان را می دهند که به سرعت و کارآمد سفارشات را در یک انبار انتخاب کنند. مدل پایه این سکو را به ردیف دوم رک (1 2 متر) بالا می برد.

جمع کننده های سطح بالا می توانند کارگر را به ارتفاع 5/11 متر بلند کنند که به آنها امکان دستیابی به محصولات ذخیره شده در موقعیتهای بالاتر را می دهد.

لیفتراک مخصوص زمین های ناهموار

لیفتراک های Rough Terrain برای کار در شرایط ناهموار نظیر شن، ماسه و حتی سطوح گل آلود ساخته شده اند. تفاوت اصلی بین لیفتراک معمولی و لیفتراک Rough Terrain در این است که دومی دارای سیستم تعلیق است.

لیفتراک مفصلی

لیفتراکهای مفصلی راههای بسیار باریکی (1.5 2 متر عرض) را امکان پذیر می سازند. این امر به این دلیل است که آنها نیازی به پشته زاویه درست ندارند زیرا دکل می تواند در هر دو طرف رک قرار گیرد. لازم به ذکر است حداکثر ارتفاع دکل آن 12.1 متر است.

لیفتراک ارزان

 

قیمت لیفتراک

برای فروش لیفتراک با مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از خدمات منحصر به فرد این مجموعه استفاده کنید.