بهترین مرکز فروش لیفتراک کوماتسو کجاست؟ همانطور که می دانید مجموعه ایران لیفتراک به عنوان برترین مرکز فروش لیفتراک کوماتسو در تهران شناخته شده است.

این مجموعه در زمینه فروش لیفتراک در انواع مختلف و برند های متنوع بسیار حرفه ای و معتبر می باشد.

بهترین مرکز فروش لیفتراک کوماتسو کجاست؟

لیفتراک کوماتسو بخشی از خانواده کوماتسو است که دارای میراث افتخارآمیز برتری جهانی در طراحی و ساخت تجهیزات است. ما کوماتسو را می شناسیم. همانطور که از کنار کارگاه‌های ساخت ‌و ساز یا جاده‌های بزرگراهی گذشته‌ اید، احتمالاً نام و تجهیزات ما را دیده‌ اید که سخت در حال ساختن فردایی بهتر هستند.

لیفتراک کوماتسو، بخشی از شرکت کوماتسو، لیفتراک های زمین های ناهموار، بادوام و قابل اعتمادی را می سازد که بخشی جدایی ناپذیر از زنجیره تامین ما هستند.

کوماتسو، با مسئولیت محدود که در سال 1921 تأسیس شد، در ژاپن به عنوان تولید کننده تجهیزات ساختمانی و معدنی شروع به کار کرد. این شرکت به سرعت به یک پیشرو در صنعت تبدیل شد و اولین تراکتور و بولدوزر کشاورزی مدرن ژاپن را ساخت.

لیفتراک های کوماتسو نیازهای متنوع کسب و کارهای حمل و نقل مواد را برآورده می کند.

کوماتسو با استفاده از دانش به دست آمده از سالها تجربه در تولید خودروهای صنعتی و جدیدترین فناوری ها، انواع لیفتراک ها از جمله بالابرهای موتوری با سایز کوچک تا بزرگ، بالابرهای با باتری و بالابرهای HST را به بازار عرضه می کند. کوماتسو با انتخاب گسترده ای از بالابرها می تواند نیازهای متنوع مشتریان خود را برآورده کند.

نمایندگی رسمی لیفتراک کوماتسو

شرکت ایران لیفتراک را می توان به عنوان برترین نمایدگی رسمی فروش لیفتراک کوماتسو در نظر گرفت.

کوماتسو میزبان موتور قدرتمند 6 سیلندر کوماتسو SAA6D107E 1 است.

کوماتسو به دلیل طراحی اقتصادی خود شناخته شده است.

سیستم سوخت یک برش بالا است که به اپراتور اجازه می دهد کنترل کامل موتور، سیستم الکترونیکی و هیدرولیک را داشته باشد. این کار تضمین می کند که حداقل سوخت مصرف شود.

کوماتسو نیز به راحتی سرویس می شود و فواصل سرویس طولانی مدت برای روغن موتور، فیلتر روغن موتور و فیلتر هیدرولیک وجود دارد.

با حالت بالابر، فشار هیدرولیک کوماتسو به طور خودکار افزایش می یابد و ظرفیت بالابری 7 درصد افزایش می یابد.

مخزن سوخت ضد زنگ آن نیز یک امتیاز بزرگ است.

فروش لیفتراک کوماتسو

قیمت لیفتراک کوماتسو 2.5 تن

چگونه قیمت لیفتراک تعیین می شود. پرسیدن این سوال که قیمت فروش لیفتراک کوماتسو چقدر است؟ خیلی شبیه این است که بپرسید یک ماشین چقدر قیمت دارد. اگر بخواهید از یک فروشنده خودرو بپرسید، احتمالاً با چند سوال پاسخ خواهند داد:

 • چه نوع ماشینی؟
 • چقدر اسب بخار می خواهید؟
 • به دنبال چه گزینه هایی هستید؟
 • چه سالی میخواهید؟
 • چند مایل قابل قبول است؟
 • به چه نوع گارانتی نیاز دارید؟

عوامل مختلفی در قیمت لیفتراک دخیل هستند. بنابراین، قبل از اینکه به ارقام واقعی بپردازیم، اجازه دهید چند لحظه به درک چگونگی تعیین قیمت برای لیفتراک های نو و دست دوم بپردازیم.

در اینجا عوامل اصلی تعیین کننده قیمت لیفتراک ها، اعم از نو یا دست دوم آورده شده است:

 • ظرفیت
 • نوع سوخت
 • اندازه دکل
 • نوع لاستیک
 • سیستم هیدرولیک
 • پیکربندی، ویژگی های لوازم جانبی

ظرفیت

ظرفیت موتور یدک کش تاثیر عمده ای در قیمت گذاری خواهد داشت. زیرا هر چه ظرفیت لیفتراک بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. و این صرفا به این دلیل است که برای ساخت کامیون به مواد بیشتری نیاز است.

به عنوان مثال، یک کامیون 10000 پوندی می تواند تقریباً دو برابر یک کامیون 5000 پوندی قیمت داشته باشد. بنابراین در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید.

نوع سوخت

منابع اصلی سوخت برای لیفتراک ها شامل برق، گاز پروپان مایع (LPG) و گازوئیل است.

به طور کلی، هزینه برق بیشتر از LPG و کامیون های دیزلی است. این به این دلیل است که وقتی برق می‌ خرید، هزینه سوخت را از قبل پرداخت می‌کنید، به شکل باتری صنعتی که نیروی بالابر را تامین می‌کند.

از سوی دیگر، گازوئیل بیشتر از لیفتراک های LPG هزینه دارد. و این به این دلیل است که لیفتراک ‌های دیزلی به دلیل نحوه عملکرد موتورهایشان با قطعات سنگین ‌تر و بادوام ‌تر تولید می‌شوند.

برعکس، لیفتراک هایی که با LPG کار می کنند، معمولا کم هزینه ترین گزینه هستند. و علاوه بر این، هزینه سوخت LPG خود کمتر از هزینه گازوئیل در هر واحد تا 50٪ است.

اندازه دکل

در سراسر صنعت، یک دکل سه مرحله ای 189 اینچی استاندارد است. اما علاوه بر آن، تعداد زیادی ارتفاع و پیکربندی مختلف وجود دارد.

برخی کوتاه‌ تر هستند، بنابراین می‌ توانند در فضاهای محدود مانند نیمه تریلر قرار بگیرند. برخی دیگر برای رسیدن به قفسه بندی با قد 25 فوتی قد بالایی دارند.

معمولاً هر چه دکل بلندتر باشد، مواد بیشتری برای ساخت آن مورد نیاز است که هزینه آن را بالا می برد.

نوع لاستیک

بسته به مدل خاصی از لیفتراک مورد نظر شما، انتخاب تایرها از لاستیک های بالشتکی، پنوماتیک پر از هوا و لاستیک های پر از فوم جامد متفاوت است. فراتر از آن، گزینه‌های دیگری مانند تیغ زدن برای شرایط نرم و تایرهای بدون علامت برای عملیاتی که علائم کف نامطلوب است وجود دارد.

همانطور که گفته شد، بالشتک های مشکی و لاستیک های بادی پر از هوا معمولاً گزینه پایه برای اکثر لیفتراک ها هستند. بنابراین اگر چیزی فراتر از استاندارد می‌ خواهید، مانند لاستیک‌های پر شده با فوم یا حتی تایرهای دوگانه، آماده باشید 1500 تا 4000 دلار یا حتی بیشتر برای تهیه آنها خرج کنید.

راه اندازی هیدرولیک

معمولاً لیفتراک ها به صورت استاندارد با شیر هیدرولیک سه طرفه و شیلنگ داخلی تک عرضه می شوند. این بدان معناست که هیدرولیک لیفتراک برای بلند کردن و کج کردن دکل، همراه با یک عملکرد دیگر، معمولاً برای کنترل عملکرد تعویض دنده جانبی به سمت دیگر، پیکربندی شده است.

اما اگر می ‌خواهید لیفتراک خود را بهتر تجهیز کنید، مانند موقعیت ‌دهنده چنگال تعویض ‌کننده جانبی، گیره رول ، یا یک ضمیمه لغزنده، به یک بخش سوپاپ اضافی نیاز دارید. و این گزینه به نوبه خود به قیمت لیفتراک شما می افزاید.

برای اطلاع دقیق از قیمت فروش لیفتراک کوماتسو با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۸۴۹۴۰۵۵ تماس بگیرید.