بهترین مارک برای اجاره لیفتراک و خرید آن چیست ؟

لیفتراک یکی از تجهیزات بالابری صنعتی است که برای حمل و جابه جایی بارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. لیفتراک در برابر با برخی بالابرها نظری جک پالت و استاکرو… می توانند بارهای سنگین تری را بدون خطر واژگونی منتقل کنند. این وسیله در اندازه و انواع مختلف برای کاربری ها و مکان های متفاوت طراحی شده اند.

اول باید مشخص کنید چه کاری می خواهید با لیفتراکانجام دهید. هم چنین باید بدانید که چه نوع باری با چه ظرفیتی را می خواهیداین لیفتراک جابه جا کند  جابه جا کنید. و در آخر باید هزینه ی خود را برای خرید لیفتراک در نظر بگیرید. با طی کردن این سه مورد اکنون راحت تر می توانید در مورد خرید لیفتراک به جستجوی نوع لیفتراک بپردازید.

اجاره لیفتراک های برقی

لیفتراک برقی معمولا یک انتخاب مقرون به صرفه است، اما آیا برای هر نوع کاربری و محیطی می توان از آن استفاده کرد؟ قطعا جواب نه می باشد. اجاره لیفتراک های برقی لازم است که باید دائما شارژ گردد و به طور مداوم استفاده کنید، مطمئنا انتخاب لیفتراک برقی و اجاره یا خرید آن انتخاب درستی نیست. آن ها برای مشاغلی مناسب هستند که جابه جایی در فاصله کم صورت می گیرد و مدت زمانی که از لیفتراک استفاده می شود محدود است. معمولا از لیفتراک های برقی در محیط های سربسته نظیر انبارها و فروشگاه ها استفاده می شود زیرا تولید دود ندارند و سرو صدای کمتری نسبت به مدل های دیگر دارد. لیفتراک های برقی معمولا سبک وزن هستند و برای کار بسیار عالی هستند و حتی فردی مبتدی میتواند با آن کار کند

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نکاتی در مورد خرید لیفتراک

 

اجاره لیفتراک دیزلی

این نوع لیفتراک از دوست داشتنی ترین نوع لیفتراک ها می باشد. آن ها برای کارهای بزرگتر مناسب تر هستند، می توانند بار سنگین تری را جابه جا کنند و تا ارتفاع بالاتری بالا ببرند. لیفتراک های دیزلی دارای سرو صدای زیادی می باشند پس برای مکان هایی مناسب استفاده است که سرو صدا اهمیت چندانی ندارد. نباید از آن ها در محیط های ساکت و پر رفت و آمد استفاده کرد. به هیچ عنوان از لیفتراک دیزلی در محیط بسته استفاده نشود

کرایه یا فروش لیفتراک گازسوز

اجاره لیفتراک های گازی می توانند انتخاب بهتری برای جابه جایی بارهای بسیار سنگین باشند. اجاره این نوع لیفتراک مقاومت خیلی بالایی دارد و معمولا دارای شتاب و سرعت حرکت بیشتری هستند. در فضاهای کاری باز بزرگ این لیفتراک می تواند انتخاب مناسبی باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 7 =