خرید لیفتراک

2 نکته مهم در مورد فروش لیفتراک

همانطور که می دانید فروش لیفتراک به دانش و آگاهی در این زمینه نیاز دارد. در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویزگی ها و مشخصات لیفتراک اشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص فروش لیفتراک در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا در مورد خرید و یا فروش لیفتراک اطلاعات بیشتری نیز به دست اورید.

در اینجا می خواهیم شما را با نکاتی که در مورد نگهداری از لیفتراک باید بدانید آشنا کنیم.

اول، ما باید ایمنی محل کار را به عنوان سنگ بنای نگهداری در نظر بگیریم. کارهای ایمنی اغلب با بهترین روشهای نگهداری ارتباط نزدیک دارند.

دستورالعمل ها و مقررات مربوط به بهداشت و ایمنی شغلی توسط بازاری از وزارت کار ایالات متحده – اداره بهداشت و ایمنی کار (اداره بهداشت و ایمنی کار (OSHA، تصور کنید که تصور می شود!) تنظیم شده است و آنها مقررات کاملی در مورد نگهداری لیفتراک تنظیم کرده اند.

نکات مهم در نگهداری از لیفتراک

هنگامی که لیفتراک خاموش است بهتر است موارد زیر را بررسی کنید.

سطح مایعات خود را بررسی کنید (به عنوان مثال، سوخت، آب، هیدرولیک) – سطح پایین مایعات می تواند باعث نقص دستگاه شود، مانند چنگال هایی که به درستی افزایش نمی یابند یا ترمز کار نمی کنند، که می تواند برخی از حوادث ناگوار باشد.

به دنبال آسیب قابل مشاهده باشید. چیزی را ببینید؟ به مدیر خود بگویید – گزارش خسارت قابل مشاهده می تواند در آینده شما را از تعمیرات بزرگتر نجات دهد.

وضعیت و فشار تایرها را بررسی کنید – لاستیک های آسیب دیده با فشار کم باعث می شوند که لیفتراک شما به همان میزان ایمن یا به همان اندازه که ممکن است کار نکند.

چنگال ها باید در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشند – عملکرد چنگال های کم کار شده باعث آسیب جدی به دستگاه می شود و می تواند باعث لغزش و یا بدتر شدن صدمه به کارکنان شود.

برچسب ها و دکمه های بازرسی باید در جای مناسب و خوانا باشند – این کار به شما اطمینان می دهد که می توانید به سرعت یک لیفتراک را شناسایی کنید.

اطمینان حاصل کنید که محفظه اپراتور تمیز و عاری از زباله است – یک محفظه کثیف می تواند باعث بروز حوادث شود (یعنی لغزش در یک بطری آب قدیمی).

وسایل ایمنی (یعنی کمربند ایمنی، محافظ انگشت) باید کار کنند – اول افراد. تجهیزات ایمنی به دلایلی در آنجا وجود دارد، آن را در شرایط خوبی نگه دارید!

بالابر

بررسی نکات مهم در لیفتراک های مختلف

لیفتراک های برقی

اطمینان حاصل کنید که هیچ کابل خراب نیست

محدودیت های باتری را بررسی کنید

الکترولیتها باید در حد مناسب باشند (هنگام چک کردن الکترولیت ها از وسایل محافظ شخصی مانند دستکش لاستیکی، پیش بند و سپر صورت بپوشید)

الکترولیتها اجازه می دهند انرژی بین کامیون و باتری جریان یابد. اگر آنها در سطح مناسبی نباشند، عملکرد آسانسورهای شما رنج می برد (یا این فقط اجرا نمی شود).

قفل هود باید ایمن باشد – شما نمی خواهید که هود پرواز کند و باعث تصادف شود. شما همچنین می خواهید هود را ایمن نگه دارید تا از خرابی و آسیب دیدن موتور و سایر قطعات دیگر در آنجا جلوگیری کنید.

لیفتراک هایی با احتراق داخلی

روغن موتور و مایع خنک کننده موتور را بررسی کنید – موتور یکی از گرانترین قطعات یک لیفتراک است و نگه داشتن مایعات در حد مناسب، موتور را سالم نگه می دارد.

مایع ترمز را بررسی کنید

کمربندها و شیلنگها باید از نظر شکل مطلوبی باشند

رادیاتور و فیلتر هوا نیز باید از نظر کیفیت مطلوبی باشند

قفل هود باید ایمن باشد

لیفتراک پروپان

اطمینان حاصل کنید که مخزن پروپان به درستی نصب شده و ایمن شده است

هرگونه آسیب و نشت مخزن را بررسی کنید – به دنبال یخ زدگی سفید یا بوی بد بو باشید! در صورت بروز نشت، ممکن است صدای سر و صدا را نیز بشنوید.

شیر تسکین دهنده فشار باید به سمت بالا باشد – این تضمین می کند که مخزن به درستی با کامیون تراز شده است. این امر از بروز اسپری سوانح جلوگیری می کند و همچنین باعث می شود که بیشتر LP مورد استفاده قرار گیرد.

شیلنگ و تسمه باید از نظر زیبایی مطابقت داشته باشند.

هنگامی که لیفتراک در حال رانندگی است لازم است تا موارد زیر را بررسی کنید:

اطمینان حاصل کنید که فرمان، شتاب دهنده و ترمزهای شما کار می کنند

بررسی کنید که چرخ دنده های شما کار می کنند (رو به جلو و معکوس)

مطمئن شوید که آسانسور کار می کند (شیب و بالابر)

بررسی کنید که شاخ، چراغ ها و زنگ های پشتیبان کار کنند.

اکنون که اصول ایمنی لیفتراک را از کار خارج نکردیم، بیایید به چیزی قوی تر برویم. ایجاد یک برنامه نگهداری لیفتراک چیزی است که برای سالهای متمادی به سود شما خواهد بود.

لیفتراک ها مانند سایر دارایی ها به یک برنامه مراقبت پیشگیرانه مناسب نیاز دارند تا اطمینان حاصل کنند که شرکت شما به بهترین خط اصلی خود رسیده است.

برای فروش لیفتراک می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 14 =