2 نکته ایمنی در کار با لیفتراک

آیا می دانید برای خرید و فروش لیفتراک باید چه اطلاعاتی داشته باشید؟ قبل از هر چیز لازم است تا با نحوه کار و نکات ایمنی در خصوص کار با لیفتراک و خطرات احتمالی آشنایی داشته باشید.

در مطالب قبلی شما را با آموزش کار با لیفتراک آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

رعایت نکات ایمنی در کار با لیفتراک

کار با لیفتراک خطرناک است، بنابراین هوشیاری شدید لازم است. کار کردن لیفتراک هنگام هوشیاری به اندازه کافی دشوار است. قبل از استفاده از لیفتراک باید از هرگونه استفاده از هرگونه الکل یا دارو جلوگیری کرد. این شامل الکل و داروهای غیرقانونی است، اما همچنین هرگونه قاتل کننده درد افیونی از جمله Oxycontin، آنتی هیستامین ها که باعث خواب آلودگی، آرام بخش ها، Adderall، Ritalin یا هر داروی قانونی دیگری می شوند که قضاوت شما را تغییر می دهد. حتی شل کننده های عضلانی که از نظر جسمی و روانی بر شما تأثیر می گذارد باید از نظر هوشیار باشند.

از علائم مارک لیفتراک و نوار مارک لیفتراک برای تعیین خطوط و مناطق پیاده رو و لیفتراک، در صورت لزوم استفاده کنید. علائم هشدار دهنده مانند “عبور لیفتراک” را برای هشدار دادن به عابران پیاده و وسایل نقلیه دیگر که ممکن است یک لیفتراک در آنجا عبور دهد، قرار دهید.

فروش بالابر

گوشه های بالا آمده

وقتی بار خود را در لیفتراک قرار دادید، تیغه ها را زاویه دهید تا در جلو و در قسمت عقب بالاتر کج شوند. این امر به شما اجازه می دهد تا وسایل را در قسمت پشت پره ها نگه دارید و مانع از کشیدن پالت از جلو می شود. همچنین، اگر یک جعبه یا بار خود روی پالت بلغزد، آنگاه به لیفتراک که در آن لیفتراک می تواند جعبه را پشتیبانی کند، به عقب می لغزد. بدیهی است اگر خیلی زیاد به سمت عقب برگردید، بار می تواند در بالای لیفتراک سقوط کند که خوب نیست. همچنین اگر بار بیش از حد زیاد باشد.

تیغه را پایین نگه دارید

هر زمان ممکن باشد، حتی در صورت عدم بار، تیغه ها را کم نگه دارید. اگر حین تصادف با یک شخص اتفاق بیفتد که تیغه ها کم باشد، به احتمال زیاد پاهای فرد مجروح می شود. اگر تیغه ها زیاد است، می توانید قفسه سینه یا شکم کسی را آغشته کرده و آنها را بکشید.

برای خرید و فروش لیفتراک با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =